Dvere v našej ponuke
kategorizované podľa Výrobcov a Typov
ATVYN

Interiérové dvere slovenského výrobcu –  ATVYN, s.r.o. patria na našom trhu k TOP výberu. Ponuka moderných rámových dverí, spolu so širokým portfóliom tradičných modelov zabezpečuje dostatočný výber. Dvere sú vyrábané len s povrchovou úpravou  CPL laminát, ktorý je zárukou vysokej odolnosti voči oderu, poškrabaniu, či pofŕkaniu rôznymi kvapalinami. Dvere sú stálofarebné, ľahko udržiavateľné, čo ocenia najmä  rodičia malých detí. Povrch laminát sa odporúča taktiež do priestorov s domácimi zvieratkami, do výrobných priestorov…. Z profesionálneho hľadiska odporúčame.

EUROWOOD

Dvere a zárubne českého dodávateľa JAF HOLZ sú ponúkané v širokej palete fóliovaných a laminátových dverí, od klasických otáčavých prevedení, cez posuvné dvere a dvere do stavebných púzdier JAP, ECLISSE, UNITREX.

SAPELI

SAPELI je jednotkou na českom trhu vo výrobe interiérových dverí a zárubní.  Najväčšie možnosti v realizáciách od štandardných modelov, cez netradičné možnosti posuvných dverí (napr. SMART SOFT s hliníkovou garnižou), dverí do stavebných púzdier, celosklenených dverí SAPGLAS… Komplexná ponuka dýhovaných dverí s príslušenstvom osloví určite aj najnáročnejšieho zákazníka.

MASONITE

DRE
PORTA
CENTURION

Interiérové dvere a zárubne poľského výrobcu CENTURION patria už dlhé roky  k úspešne predávaným dverným setom. Vyvážená kvalita spolu s rozumnou cenou sú zárukou spokojnosti zákazníka. V štandardnej ponuke sú  zvislé obložky zárubne šírky 60, 80 mm, ako aj  dverné krídla do stavebných otvorov s výškou 2100 mm. Cenovo zaujímavé komplety dverí SEMKO (dvere+zárubňa+kľuč-ka)  sú k dispozícii   od 189€ v dodaní do 4 týždňov.

ERKADO
INVADO
VV SKLO
OTVÁRAVÉ
POSUVNÉ
LÁMACIE
DO PÚZDRA
CELOSKLENENÉ
SVETLÍKY

.

ATYPICKÉ

Nová Akcia!